Ako kúpiť produkt s potlačou

Ako urobiť z obyčajného predmetu neobyčajný je v celku jednoduché. Stačí naň vytlačiť venovanie alebo logo. Teraz je to otázka niekoľkých kliknutí a produkt s potlačou je na svete. Ako príklad uvádzame pero z kategórie Kovové perá

Postup ako kúpiť produkt aj s potlačou na topgift.sk

Vyberte farbu produktu

topgift-01-vyber-farby

Ak má produkt viacero farebných variácií, vyberte z roletkového menu farbu produktu, ktorý chcete personalizovať.

Vyberte typ potlače

V tomto kroku si môžete vybrať, či si chcete kúpiť produkt bez potlače alebo naň chcete umiestniť venovanie, alebo logo.

Venovanie

topgift-03-venovanie

V tomto kroku pribudne nové pole, do ktorého môžete napísať text, ktorý máme na produkt umiestniť. Pod ním sa zobrazuje informácia o cene za personalizáciu.

Logo

V tomto kroku pribudne pole, do ktorého môžete nahrať súbor s logom, ktoré máme na produkt umiestniť. Odporúčame posielať podklady vo formáte pdf v krivkách.

Tlačová príprava

Každý nový dizajn, venovanie, logo si vyžaduje samostatné nastavenie stroja, ktoré zaberá čas a je účtované paušálnou sadzbou. Ak si však objednáte z jedného modelu produktu s totožným personalizovaním viac ako 10 kusov, tlačovú prípravu neúčtujeme.

Čím viac kusov, tým nižšia cena

Čím viac kusov personalizujeme, tým menej platíte. Skúste si v nákupnom košíku porovnať cenu za jeden kus, 50 kusov alebo 300 kusov 🙂

Potrebujete potlačiť viac produktov, kontaktujte nás.

Ste reklamná agentúra a zabezpečujete reklamné predmety pre klienta, kontaktujte nás. Máme pre vás zvýhodnenú ponuku.

Tieto kovové perá gravírujeme od jedného kusu

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.