Blog

Ako sme vyrábali drevené pexeso

Ako sme vyrábali drevené pexeso

Čítať viac

DAB: ekologické hrnčeky

Čítať viac

Ako si vybrať ten najlepší vreckový nôž

Poradíme vám ako vybrať vreckový nožík. Potrebujete vedieť pár dôležitých vecí, ktoré vám pomôžu. Prečítajte si sprievodcu výberom vreckového noža.

Čítať viac

Ako vybrať darček

Darovať darček, ktorý sa páči, je niekedy viac ako ho dostať. Aby sa nám to podarilo vybrať vhodný darček na narodeniny, meniny, Vianoce alebo Valentína, je dobré myslieť na nasledujúce rady a skúsenosti.

Čítať viac

Potlačená taška pre Hodinu deťom

Potlačená taška pre Hodinu deťom

Čítať viac

Personalizované predmety chránia pred nákazou

Pandémia zmenila naše správanie. Dávame si na seba viac pozor. Mnohí pracovali (alebo naďalej pracujú) z domu a stránia sa blízkemu kontaktu s ostatnými.

Čítať viac

Dajte rollupom druhú šancu

Rollupy sú skvelým reklamným pútačom. Sú skladné a prakticky kdekoľvek môžu poslúžiť. Stačí len trochu voľného priestoru.

Čítať viac

Kam umiestniť visačku na kufor

Visačka na kufor je síce maličký predmet, avšak veľmi dôležitý cestovateľský doplnok. Môže pomôcť k bezpečnejšiemu výletu a vyrieši mnoho stresových situácií. Ak cestujete lietadlom, je dôležité označiť vašu batožinu vašimi iniciálmi. A to platí o batožine, ktorú odovzdávate pri check-ine a putuje do podpalubia, alebo aj o príručnej.

Čítať viac

Príklady ako vás reklamné predmety spájajú so zákazníkmi

Reklamné predmety sú skvelým pomocníkom, ako zostať so zákazníkom v kontakte. V porovnaní s inými reklamnými aktivitami sa využívajú darované reklamné predmety dva roky. Čo sú v porovnaní s takým letákom dobre využité peniaze.

Čítať viac

Prečo je výšivka kráľovnou potlačí

Existuje niekoľko spôsobov ako umiestniť na textil logo alebo inú dôležitú informáciu. Výšivka zostáva jednou z top metód zdobenia odevov. Povieme si prečo.

Čítať viac

Výšivka: Nič nie je nemožné

Výšivka je pre nás kráľovnou potlače. Každý textil pozdvihne o dve úrovne vyššie. Minimálne.

Čítať viac

Papierové vs digitálne diáre

Žijeme v dobe, keď na všetko máme aplikácie, ktoré synchronizujú dáta medzi smartfónmi a počítačmi, aktualizujú sa, pripomínajú nám obrazom i zvukom každú maličkosť,...  uľahčujú nám život. Má na začiatku 21. storočia klasický papierový diár ešte vôbec šancu na prežitie?

Čítať viac

Ako vyrobiť pískacie tričko

Od klientov dostávame niekedy záľudné úlohy. Vždy sa z nich veľmi tešíme, lebo nás posúvajú ďalej. Aj vďaka nim zisťujeme, že nič nie je nemožné, ak sa iba trochu chce.

Čítať viac